GENÇLERİN YENİ MEKANI BURASI HERKEZ BURDA SEN NERDESİN ?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANI BURASI HERKEZ BURDA SEN NERDESİN ?

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi

YazarMesaj
mine**
Admine
Admine
mine**

Kadın
Okuduğunuz Okul ? : Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Mezun Olduğunuz Okul ? : Yeşilyuva İ.Ö.O

Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Empty
MesajKonu: Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi   Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:00 pm

Okulumuz 1993 - 1994 Eğitim Öğretim yılında Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu bünyesinde "NASRETTİN HOCA ANADOLU
LİSESİ" olarak açılmıştır.
1995'te Fahrettin Kerim Gökay Vakfı'nın katkıları ile Elif Bacı İlköğretim Okulu binasına taşınarak "FAHRETTİN KERİM GÖKAY
ANADOLU LİSESİ" adını almıştır.Okulumuz Elif Bacı İlköğretim Okulu binasında Eğitim Öğretime devam etmekte olup,kendisine ait binası yoktur.
Okulumuzda birinci yabancı dil olarak İngilizce,ikinci yabancı dil olarakta Almanca okutulmaktadır.
Okulun donanımları Kurucu Müdür Yetkin Togay, Koruma Derneği ve Aile Birliğinin üstün çabaları ile çevre olanaklarından yararlanarak hizmete hazır hale getirişmiştir.
Tecrübe ve bilgi seviyesi yüksek bir öğretmen kadrosu tarafından yetiştirilen öğrencileri ile her geçen gün daha iyi bir öğretmen kalitesi yaratma düşüncesi içinde olan okulumuzun özverili çabaları gözlenmektedir.
Okulumuzun Rehberlik Servisi, Kütüphane, Fizik Laboratuvarı, Kimya Laboratuvarı, Biyoloji Laboratuvarı, Sosyal Bilgiler Laboratuvarı, Hobby Odası, Satranç Odası, Matematik Odası, Çok Amaçlı Spor Salonu ve Kantini tüm öğrencilerin iyi bir eğitim hizmeti alabilmeleri için aktif halde hizmet vermektedir.
Ayrıca okulumuz Tiyatro, Spor, Halk Oyunları, Bilgi Yarışmaları gibi sosyal faaliyetlere katılmış, önemli başarılar elde etmiştir. Sosyal faaliyetler olarak gene geziler düzenlenmekte, satranç turnuvaları yapılmaktadır.
Okulumuzun 2003 yılında Fahreddin Kerim Gökay Vakfı tarafından iç ve dış cephe boya ve badanası yenilenmiştir.

Okulumuz çağdaş Atatürkçü çizgide laik, modern, yaratıcı, yapıcı eğitim vermeyi ilke edinmiş, dinamik nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.
http://matr0ckforum.all-up.com

Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-