GENÇLERİN YENİ MEKANI BURASI HERKEZ BURDA SEN NERDESİN ?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANI BURASI HERKEZ BURDA SEN NERDESİN ?

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi

2 posters
YazarMesaj
DaRbé
Admin
Admin
DaRbé

Erkek
Okuduğunuz Okul ? : Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi
Mezun Olduğunuz Okul ? : Mustafa Pars i.ö.o

Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi Empty
MesajKonu: Geri: Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi   Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:08 pm

MİSYONUMUZ

Lojistik Sektöründe Çalışmak Üzere Yetiştirdiğimiz Öğrencilerimize, Güvenli Bir Okul Ortamında, Kaliteli Bir Öğretim Ve Günlük Yaşantılarında Bulundukları Ortama Olumlu Katkıları Olan Bireyler Olmaları İçin İyi Bir Eğitim Vermektir.

VİZYONUMUZ

Lojistik Sektöründe, Sektörün İhtiyaç Duyduğu Teknik Donanım Konusunda İyi Yetişmiş, Kişisel Gelişime Açık Ve İletişim Becerisi Yüksek, Tercih Edilen Ve Tercih Eden Elemanlar Yetiştireceğiz.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

1. Öğrencilerimizin kazançları, bütün çalışmalarımızın odağında yer alır ve amaçlarımıza temel oluşturur.
2. Her şeyden önce Atatürk İlke ve İnkılâplarını bilen, bunlara bağlı, Milli ve Manevi değerlerimizi benimsemiş, bayrağına, marşına saygılı, bu değerler için her şeyini verebilecek bireyler yetiştirmeyi hedefleriz.
3. Öğrencilerimizin farklılıklarını dikkate alır, bunun bir zenginlik olduğuna inanır ve bunları olumlu amaçlar için kaynak olarak kullanırız,
4. Ekip çalışmasına önem veririz, ben yerine biz felsefesini benimseriz.
5. Okullarını seven, gelişimine ve başarısına katkıda bulunma isteğinde olan öğrenciler olarak yetişmelerini sağlamayı hedefleriz.
6. Meslek alanını iyi tanımalarını ve bu alanın ihtiyaçlarını özümseyerek kendisinde bu yönde değişiklik yapabilme becerisini gösterebilen elemanlar olmalarını sağlamak amacımızdır.
7. Gelişen teknolojiyi takip eder, okula taşır, mesleğimizin etik kurallarını ve ilkelerini uygulamaya özen gösteririz.
8. Öğrencilerimizin, çalışmaya gittikleri firmalarda okullarının adını doğru ve olumlu bir şekilde duyurmalarını ve okullarına gelecek yıllarda her türlü destek olma bilincini kazanmalarına önem veririz.
9. Kuralların, mutlu ve güvenli yaşamanın temeli olduğuna, karşılıklı saygının iletişimdeki önemine inanan bir Disiplin anlayışını paylaşırız.
10. Kendisini, bilgisini ve duygularını doğru bir şekilde ifade edebilen, olumlu ilişkiler kurabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Aynı zamanda bende bu okulda okuyorum jocolor
https://forummekan.1talk.net
gogo_93
Yeni üye
Yeni üye

Erkek
Okuduğunuz Okul ? : mehmet emin horoz aml
Mezun Olduğunuz Okul ? : küçükçekmece i.ö.o

MesajKonu: Geri: Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi   Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:57 pm

cook guzel bı okul bu sne bnde ordaım...
DaRbé
Admin
Admin
DaRbé

Erkek
Okuduğunuz Okul ? : Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi
Mezun Olduğunuz Okul ? : Mustafa Pars i.ö.o

MesajKonu: Geri: Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi   Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 6:50 pm

Okulumuz Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Nurettin HOROZ Bey Sektörün dünya standartlarına Uygun Yetişmiş Ara Eleman İhtiyacını Karşılamak Üzere Eğitime %100 Destek Kampanyasında Okul Yaptırmaya Karar Vermiş Ve 17/03/2004 Tarihinde Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ın Huzurunda Bağışcı Horoz Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Nurettin HOROZ Ve İstanbul Valisi Sayın Muammer GÜLER Tarafından Protokol İmzalanmış 14/07/2004 Tarihinde Milli Eğitim Bakanı Sayın Doç. Dr. Hüseyin ÇELİK’in Katılımıyla Temel Atılmış Temmuz 2005 Tarihinde İnşaat Bitirilerek 2005- 2006 Eğitim Öğretim Yılına Hazır Hale Getirilmiştir.

2005-2006 Eğitim Öğretim Yılında Kurucu Müdür Vedat Çetin, mevcut derslerin 13 Kültür Öğretmeninin Görevlendirilmesi Ve 90 Öğrenci İle Türk Milli Eğitimine Hizmet Etmeye Başlamıştır. Okulumuz 29 Aralık 2005 Tarihinde Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürü Sayın Hüseyin ACIR,İstanbul Valisi Sayın Muammer GÜLER İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer BALIBEY'in Katılımıyla Resmi Açılışı Yapılmıştır.
https://forummekan.1talk.net

Mehmet Emin Horoz Lojistik Anadolu Meslek Lisesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-